کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

از مشکلات عمده ای که ممکن است در میان آقایان شایع شود، ریزش و یا عدم رویش و کم پشتی ریش می باشد. از این رو بسیاری از اشخاصی که دارای این مشکل هستند ، برای رفع این مشکل اقدام به کاشت ریش کنند.
طی سالهای اخیر کاشت ریش و سبیل بین آقایان از تقاضای بالایی برخوردار بوده است.
روش کار به این صورت می باشد که، ریشه ریش های غیرضروری بطور تخصصی خارج شده سپس در بخش هایی که رویش کمی داشته و یا اصلا رویشی ندارند کاشت می شود.

مراحل و روش <a  href=
های کاشت ریش و سبیل" width="656" height="406"> مراحل و روش های کاشت ریش و سبیل

مراحل کاشت

برای انجام این عمل با استفاده از نوک سوزن هایی ۰٫۶ تا ۰٫۷ میلی متری ریشه موهای قابل استفاده را می توان از سینه، بخش پایینی ریش، بخش های پایینی پشت گردن و حتی استخوان گونه جدا کرده و سپس در بخش های مورد نیاز کاشت.
این عمل توسط متخصص به صورت کاملا دقیق و دستی صورت  می گیرد، بطوری که هیچ گونه جای زخم و یا اسکاری باقی نمی ماند.
شایان ذکر است که از مزیتهای بزرگ این روش می توان به خارج کردن ریشه ها از بخش های متراکمی که ظاهر چندان مناسبی ندارند اشاره کرد، در واقع این روش موجب اپیلاسیون دائمی (از بین بردن موهای زائد بدن) برای شما می شود و از دست موهای زائد راحت می شوید.

روش های کاشت

عمل کاشت ریش و سبیل طبیعی، روش های مختلفی دارد. باید به این نکته توجه داشته باشید که روش FUE عمدتا برای افرادی صورت می گیرد که با کوتاه کردن موی سر مشکلی ندارند ولی FUT برای کسانی انجام می شود که نمی خواهند سر خود را به طور کامل اصلاح کنند.در پایان باید اشاره کنیم که در دوره درمان، پوست کبره های قرمز رنگی را خواهد داشت، البته بعد از یک هفته یا ده روز بدون برجای گذاشتن هیچ گونه جای زخم، برطرف می شود.
از نظر تفاوت موهای پیوند زده با موهای طبیعی این اطمینان کامل وجود دارد که موهای کاشته شده در ناحیه ریش و سبیل را نمی توان با چشم مسلح از موهای اصلی ریش و سبیل فرد تشخیص داد. بنابراین نتایج کاملا طبیعی و دائمی است.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 18 =

همچنین ببینید

بستن