اسلاید مقالاتکاشت موی سرکاشت موی طبیعی

پیوند موی طبیعی چیست؟

پیوند موی طبیعی چیست؟

پیوند موی طبیعی چیست؟

پیوند موی طبیعی چیست؟
پیوند موی طبیعی چیست؟

از راه های درمان وترمیم موهای ازدست رفته میتوان به پیوند موی طبیعی اشاره داشت. این روش درنواحی مختلف بدن از جمله کاشت موی ناحیه سر, کاشت ریش و سبیل و کاشت ابرو به صورت طبیعی انجام می شود.

عمل زیبایی پیوند موی طبیعی جزو  عملهای جراحی سرپایی با هزینه مناسب بشمار می آید. این روش به برداشت دقیق ریشه های موی شخص (فولیکولها) و پیوند آنها درنقاط مورد نظر اشاره دارد. عوامل ارثی و هورمونی درنقاط مختلف سر پیاز موها را بطور یکسان تحت تاثیر خود قرار نمی دهد.

موهای منطقه وسط و جلو سرنسبتا حساس بوده و دچار ریزش می شوند ، اما موهای موجود در پشت و دور سر نسبت به این عوامل مقاومت بیشتری از خود نشان داده و نسبتا از ریزش کمتری برخوردارند.

چگونگی پیوند موی طبیعی:

در روش پیوند موی طبیعی از پیازهای موی موجود در مناطق مقاوم به ریزش یعنی پشت و دور سر بمنظور جایگزین کردن موهای از دست رفته استفاده میشود. بنابراین  پیاز مو (فولیکول) پیوند زده شده ، کاملا طبیعی بوده و تا پایان عمر نسبت به ریزش مقاوم می باشد.

شایان ذکر است که پیاز موهای برداشت شده از پشت سر در تمامی نقاط بدن دارای قابلیت رشد می باشند ، همچنین می توان به راحتی این عمل را در نواحی مختلف بدن از جمله ابرو، ریش، سبیل و مژه مورد استفاده قرار داد.

جالب است بدانید که پیوند موهای جدید نیازی به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی نداشته و به صورت مداوم رشد خواهند کرد و می توان آنها را مانند موهای دیگر شست و حالت داد و اصلاح کرد. در حال حاضر جهت پیوند و کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می شود از جمله ;روش کاشت مو PRP ، کاشت مو FUT، کاشت مو SUT ، کاشت مو به روش FIT و غیره.

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + سیزده =

همچنین ببینید

بستن