اسلاید مقالاتکاشت ابروکاشت موی طبیعی

هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟

اینکه بر چه اساسی و اصولی و چگونه هزینه های تقریبی تعیین می شود، می توان گفت که این امر به موارد بسیاری وابسته است از جمله چگونگی عمل و تکنیک های بکار رفته توسط پزشک کاشت ابرو، تجربه شخصی وی در این گونه عمل ها، هزینه های کلینیک از قبیل قیمت دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده، تعداد فولیکول های بکار رفته و غیره.

هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟
هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟

اما متداول ترین و مهمترین فاکتورها در تعیین هزینه کاشت ابرو عبارتند از:

۱- مهارت و تخصص پزشک

پزشکانی که در امر کاشت ابرو طبیعی مهارت کافی دارند و می توانند به خوبی زاویه کاشت موهای ابرو را مشخص کنند، نتیجه کار آنها طبیعی تر بوده و در نهایت با رضایت بیمار حاصل می شود. طبیعی است که این پزشکان در مقابل کاری که انجام می دهند، هزینه بیشتری دریافت می کنند، زیرا برای کسب مهارت و تخصص و تجربه زمان و هزینه بالایی را صرف کرده اند.

۲-کلینیک کاشت ابرو

در کلان شهر هایی چون شهر تهران ، مشهد، شیراز و ... به دلیل هزینه بالای اجاره بها و همچنین عوارض شهرداری و مالیات طبیعتا هزینه بالاتری جهت انجام این کار در نظر گرفته می شود. همچنین هزینه کاشت ابرو در کلینیک های دارای سوابق بالا و متحصصین با تجربه که در بهترین مراکز شهری و در مکان های پررفت و آمد هستند، بیشتر محاسبه می شود.

۳-هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک

در زمان کاشت ابرو تنها پزشک برای انجام این عمل آماده به کار نمی شود، بلکه در کنار او پرسنل دیگری مشغول به فعالیت هستند که حقوق و دستمزد آنها نیز با کاشت ابرو تامین می شود. بنابراین پزشک میزانی از هزینه های دریافتی را برای پرداخت حقوق کارکنان کلینیک در نظر می گیرد.

۴-تجهیزات و دستگاه کاشت ابرو

در کلینیک هایی که از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ، استاندارد و مطابق با دانش و علوم روز استفاده می شود واضح است که نتیجه نهایی بسیار قابل اعتماد تر خواهد بود. تهیه این تجهیزات و دستگاه ها کاشت ابرو نیازمند صرف سرمایه زیادی دارد. در کلینک هایی که از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می شود، هزینه کاشت ابروی طبیعی را بیشتر محاسبه می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − شش =

همچنین ببینید

بستن