کاشت ریش و سبیلکاشت موی طبیعی

کلینیک کاشت ریش

کلینیک کاشت ریش

کلینیک کاشت ریش

از جمله کارهایی که در کلینیک کاشت ریش انجام می شود پیوند موی طبیعی است.
کاشت ریش و سبیل عملی است که طی آن فولیکول های مو ( یا در اصطلاح گرافت یا واحد های پیوندی مو ) از قسمت پشت سر که موهای آن به طور ژنتیکی در مقابل نازک شدن و ریزش سر مقاوم هستند، جدا می شوند و سپس این گرافت ها به محل مورد نظر شما در صورت برای رویش ریش و سبیل ، منتقل می شوند.

کلینیک کاشت ریش
کلینیک کاشت ریش

بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل، کدام کلینیک است؟

مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو با هدف ارائه خدمات درمانی و زیبایی در زمینه رفع عوارض و مشکلات پوست و مو تاسیس می شوند .

بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل و موی صورت ، کلینیکی است که از کادر پزشکی مجرب و حرفه ای در رابطه با ارائه خدمات درمانی و زیبایی خود استفاده نماید .

بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز پزشکی که مطابق با استانداردهای جهانی هستند ؛ در ارائه ی خدمات با کیفیت این مراکز بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

یکی دیگر از موارد مورد توجه در انتخاب کلینیک پیوند مو هزینه های معقول و مناسب است. هزینه کاشت ریش و هزینه کاشت مو اگر در مرکزی بسیار ارزان و یا بسیار گران باشد یقینا شک بر انگیز است.

رضایت مراجعه کنندگان از بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل و موی صورت به دلیل انجام خدمات درمانی و زیبایی موفقیت آمیز خواهد بود که با تحقیق در این زمینه می توان از درجه ی اعتبار کلینیک مورد نظر در میان عموم مردم آگاه شد .

کاشت ریش و سبیل برای چه کسی مناسب است؟

 در کلینیک کاشت ریش پیوند ریش برای هر کسی که تمایل به داشتن ریشی پر پشت تر و کامل تر داشته باشد، مناسب است.
مردانی که ریشی کم پشت یا قسمت قسمت داشته و تمایل دارند که ظاهری پر تر و پیوسته تر به ریش خود ببخشند می توانند به کلینیک کاشت ریش و سبیل و مو مراجعه کرده و از این فرایند درمانی استفاده کنند.

کاشت ریش برای مردانی اهمیتی بیشتر دارد که دارای جای ناشی از زخم، سوختگی و آسیب های دیگر بر روی صورت خود هستند. موهای پیوند شده می توانند مستقیما در نواحی اسکار (جای زخم) جای گذاری شده و به طور دائم هر گونه نشانه ای را که فرد مایل به پوشاندن آن است بپوشانند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین ببینید

بستن