کاشت موی سرکاشت موی طبیعی

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو چیست؟

کاشت مو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که بر اساس آن افرادی که دچار ریزش مو  شده اند و پس از آن گرفت ها را از قسمت پشت سر برداشت کرده و در جلوی سر کاشت می کنند کاشت مو در حال حاضر تنها راه حل برای درمان ریزش مو می باشد که دارای روش های مختلفی است.

کاشت مو SUT چیست؟

کاشت مو SUT در واقع همان روش کاشت مو FIT می باشد. با این تفاوت که برداشت فولیکول‌های مو به صورت گروهی و دانه‌ای از پشت سر شخص با دستگاه های اتوماتیک و غیر دقیق انجام میشود.
روش SUT همانطور که در بالا به آن اشاره شد همان روش Safer می باشد. دستگاه Safer مو را بصورت همان روش کاشت موی FIT بصورت تک تک از بانک مو جدا می کند.

کاشت مو SUT چیست؟
کاشت مو SUT چیست؟

تفاوت کاشت مو به روش  SUT با کاشت مو به روش های FUT و کاشت مو به رو شFIT  چیست؟

 • در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT ممکن است نیاز به چند جلسه متوالی یا متناوب باشد.
 • یکی از ویژگی های کاشت مو به روش SUT این موضوع است که تمامی مراحل برداشت گرافت ها با دستگاه سوزن لیزری انجام میشود. که این پارامتر می تواند سرعت کاشت و نیز خطاهای انسانی تکنسین ها را به حداقل برساند.
 • مهمترین نکته در کاشت مو تراکم مو هست ، که متاسفانه در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT خیلی خیلی پایین است ولیکن در کاشت مو SUT تراکم فوق العاده بالای آن باعث تعجب میشود.
  اکثر مراجعه کنندگان این موضوع را ابراز میکنند.
  که آیا کاشت مو به روش SUT همانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT جراحی ، خونریزی و درد شدید دارد؟ در پاسخ به این سوال باید عنوان کرد که این روش بدون جراحی ، درد و خونریزی می باشد.
 • دوران نقاهت بعد از انجام کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT و یاهمان روش کاشت موSUT دوران نقاهت خاصی را دارا نمی باشد و تنها رعایت کردن یک سری دستورات مثل شیوه خوابیدن در یکی دوشب بعد از کاشت مو و شیوه صحیح شست و شوی سر و استحمام مراقبت ویژه و یا دوران نقاهت ویژه ای مورد نیاز نیست.
 • به روز بودن و پیشرفت تکنولوژی همیشه دقت در ظرافت کار را ثابت کرده است در کاشت مو به روش FIT و  کاشت مو به روش FUT برداشت تمامی بافت های زیر فلپ حتی غالبا غیر لازم برای برداشت مو و کاشت مو می باشد را نیز برداشت می کنند که بعد از مدتی شاهد بجا ماندن خط اسکار در پشت سر بیمار هستیم.

هزینه ی کاشت مو به چه مواردی بستگی دارد؟

 • شناسایی الگوی ریزش مو
 • تعداد گرفت های مورد نیاز
 • روش انتخابی جهت انجام کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش SUT چقدر است؟

هزینه و قیمت کاشت مو SUT یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که فرد در زمان انتخاب مرکزی که برای کاشت مو انتخاب می کند و یا حتی روشی که انتخاب می کند بستگی به هزینه ی آن دارد هزینه های کاشت مو با توجه به مرکزی که در آن کاشت مو انجام می دهید و نیز روشی که برای انجام کاشتن موهای خود انتخاب می کنید نوسان دارد.

کاشت مو  SUTجدیدترین روش کاشت مو در حال حاضر در ایران  است که این روش کاشت مو توانسته عیوب و ایرادات و نواقص کاشت مو به روش های fit و fut را از جمله این نواقص ها می توان به انجام کار با دست ، تعداد جلسات بیشتربرای رسیدن به نتیجه ایده آل، انجام کار توسط تکنسین  و سپری کردن زمان طولانی تر کاشت مو .... بر طرف کرده است.

 

با تکمیل فرم مشاوره ، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

همچنین ببینید

بستن