کاشت ابروکاشت موی طبیعی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابروها، زیبایی و شکوه چهره را چندین برابر می کنند. کم پشتی و ریزش ابرو در بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مانند وراثت، استرس، افزایش سن، سوختگی و خصوصا انجام تتو و هاشور ابرو رخ می دهد.
اما امروزه با توجه به پیشرفت های علمی صورت گرفته روش های قطعی برای درمان این معضل بکارگرفته شده که کاشت و ترمیم مو یک از آنهاست.

کاشت ابرو
کاشت ابرو

کاشت ابرو به معنی دریافت مو از قسمتهای پرموی بدن (ناحیه اهدا کننده) و قرار دادن آن در ناحیه خالی ابرو است. عموما کاشت با توجه به درجه اهمیت ساختار مو در ابرو معمولا ترجیح آن است که از موهای پشت سر استفاده شود. به صورت کلی دو روش FUT و روش FUE برای کاشت ابرو استفاده می شود.

 معمولا موهای نازک را با روش FUT برمیدارند و به ناحیه ابرو پیوند می دهند. با استفاده از این روش موهای ابرو کاشته شده دائمی خواهند بود. پس از کاشت موهای ابرو ، روند طبیعی رشد ابرو ادامه خواهد داشت و میتوان بلندی آن را بطور معمول اصلاح کرد.

معمولا متخصصین کاشت مو ترجیح می دهند از موهای نسبتا نازک تر و ظریفتر استفاده کنند. نکته مهم دیگر این است که ابروهای جداشده بر اساس حالت و خواب طبیعی ابروهای طبیعی قرار گیرند، موهای جدا شده از پشت سر یک به یک کاشته شوند. ضخامت، تراکم و نوع ابروی کاشته شده مانند کاشت مو، در هر فرد متفاوت است و روش استفاده شده برای کاشت ابرو باید مطابق با این شرایط اتخاذ شود.

درمان ترمیمی ابرو

درمان ترمیمی ابرو روشی مناسب برای بازیابی و جایگزینی ابروهای از دست رفته است. با استفاده از این روش دیگر لزومی به نگرانی نیست که صورت شما جذابیت پیشین خود را ندارد، برای حل این مشکل کافی است به یک مرکز زیبایی و کلینیک کاشت مو مجرب مراجعه کنید. درمان ترمیمی ابرو یک روش کم خطر است که میتواند در اعتماد بنفس و روابط اجتماعی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

برای این عمل معمولا از موهای نازک پشت گردن استفاده می شود. دلیل انتخاب این قسمت وجود بافت مو و تراکم مشابه با موهای ناحیه ابرو می باشد. عمل ترمیم می بایست به درستی و در جهت و زاویه مناسبی صورت گیرد، در این صورت به هیچ وجه ظاهر مصنوعی در صورت پدید نخواهد آمد. یکی از مزیت های عمده این روش یعنی پس از اتمام انجام عمل دیگر نیازی به هیچ مراقبت خاصی نیست.

وظایف ابرو

همانطور که می دانید ابرو علاوه بر حفظ زیبایی صورت ، وظیفه مراقبت از چشم در برابر عرق، گرد و غبار و عوامل خارجی دیگر را نیز دارد. بطور کلی هدف از بازیابی ابرو، بازیابی موهای ناحیه ابروی افرادی است که دچار سوختگی شده اند و یا افرادی که بموجب بیماری خاصی، رشد ابرو و موی آنها دچار اختلال شده است.
هرچند امروزه عمل بازیابی ابرو بیشتر جنبه زیبایی پیدا کرده است و افراد بسیاری به دنبال داشتن ابروهای پر پشت و ضخیم به انجام آن روی می آورند. بازیابی ابرو معمولا در موارد زیر استفاده می شود:

  • سوانح یا تصادفاتی که منجر به شکستگی و یا موجب سوختن ابرو می شوند.
  • افرادی که به دلیل بیماری یا انجام درمانهای پزشکی مانند شیمی درمانی و پرتو درمانی و ...  ابرو خود را از دست داده اند.
  • مسائلی که اشتباهات فردی در ایجاد آنها دخیل است. مثلا استفاده غلط از موچین، تتو ابرو و مسائل دیگر که به موجب آن ابروها دچار ریزش و یا تخریب شده اند.

پس از اتمام درمان با این روش طی چند هفته ابرو رشد طبیعی خود را آغاز خواهد کرد. طی یک سال آینده نتیجه رضایت بخش و دائمی عمل پدیدار خواهد شد. میتوان پس از انجام عمل کاشت ابرو برای نتیجه گیری بهتر از ژل یا واکس مخصوص نیز استفاده کنید.

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

همچنین ببینید

بستن