کاشت موی سرکاشت موی طبیعی

هزینه کاشت موی طبیعی

هزینه کاشت موی طبیعی

هزینه کاشت موی طبیعی

 • هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟
 • کاشت مو چیست؟
 • کاشت مو چگونه انجام می شود؟
 • هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟
 • هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟
 • هزینه کاشت مو به روش hrt
 • هزینه کاشت مو به روش سلولهای بنیادی

هزینه کاشت مو طبیعی

قیمت و هزینه ی کاشت مو یکی از سوالاتی است که  معمولا در ذهن کسانی که تمایل به انجام کاشت مو دارند، وجود دارد زیرا هزینه ی تقریبا بالای مو برای خیلی از افراد مسئله مهمی است که می خواهند با اطلاعات قبلی از هزینه های تقریبی کاشت مو آمادگی لازم برای پرداخت هزینه ها را در خود بسنجند. در این مطلب به بررسی قیمت و هزینه تمام شده ی کاشت مو به خصوص هزینه ی کاشت مو پر تراکم می پردازیم.

هزینه کاشت موی طبیعی
هزینه کاشت موی طبیعی

کاشت مو چیست؟

کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهداکننده به ناحیه در حال ریزش یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مو مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند.
به علاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است.

کاشت مو چگونه انجام می شود؟

در هر فولیکول مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند. امروزه در پیشرفته ‌ترین روش‌های کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است.
این روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا به صورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند. کاشت مو به روش FIT  و کاشت مو به روش FUT تنها روش های فعلی کاشت مو در دنیا هستند که فوق‌العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مو مجاز به انجام آن می‌باشند.

هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

با توجه به اینکه ترکیه ارزان ترین و نزدیک ترین کشور در قاره اروپاست و معمولا افراد بر این باورند که اگر فعالیت های زیبایی علی الخصوص کاشت موی خود را در ترکیه انجام دهند، علاوه بر اینکه با کیفیت ترین خدمات نسیب شان می شود هزینه کمتری هم متحمل می شوند، در حالی که این طور نیست!
خصوصیاتی که از کشور ترکیه در ذهن اکثرمان ثبت شده است مربوط به بخش گردشگری و توریستی می باشد اما در بخش پزشکی هزینه ها در کشور ترکیه معمولا ۳ الی ۴ برابر کشورمان ایران بوده و از لحاظ کیفیت خدمات پزشکی زیبایی پایین تر از ایران می باشد. اما توجه داشته باشید صرفا هزینه ملاک انجام کاشت مو نمی باشد و همچنین هزینه پیوند مو به نوع روشی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

هزینه کاشت موی طبیعی
هزینه کاشت موی طبیعی

هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟

کاشت مو چندین سال است که در کشورهای مختلفی از جمله ایران در حال انجام است و هر ساله روش ها، تکنولوژی ها، ابزار و دستگاه های مختلفی در این زمینه در جهان معرفی می گردد تا هرکدام به سهم خود نتیجه نهایی این عمل را بهبود ببخشند.

در ایران نیز با توجه به بالا رفتن روزانه قیمت دلار در نتیجه بیش از پیش می تواند مقصد متقاضیان خارجی برای کاشت مو باشد زیرا ایران هم یکی از ارزان ترین کشورها برای کاشت مو می باشد و نیز کاشت مو در ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

در مجموع می توت ان گفت هزینه کاشت مو در اکثر کلینیک های ایران بین ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان تا ۶.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان است.

البته هزینه کاشت مو باتوجه به نکات ذیل می تواند متغییر باشد.

 • روش انجام کار
 • وسعت خالی بودن سر
 • مجهز بودن کلینیک مورد نظر
 • مهارت تیم کاشت و جراح

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین ببینید

بستن