کاشت ابروکاشت موی طبیعی

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ امروزه كاشت ابروی طبیعی امری تخصصی و  نیاز به ظرافت و تكنیک كاشت مناسب دارد و  فرد كاندید کاشت ابرو طبیعی حتما در تعیین پزشک متخصص دقت لازم را داشته باشد، از جمله سابقه و تجربه آن مركز و پزشکان مربوطه درخشان بوده و نمونه های انجام شده کاشت ابرو مورد پسند قرار گیرد.
باید خاطر نشان کرد هرچه سابقه پزشك متخصص و تجربه ایشان در كاشت ابرو بیشتر باشد هزینه انجام کاشت ابرو نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه كاشت ابرو در چند مورد خلاصه می گردد :

  1. مهارت و تجربه پزشک متخصص
  2. تكنیك انجام كاشت ابرو
  3. تکنیک كاشت ابرو طبیعی با زاویه و خواب استاندارد و طبیعی ابروها
  4. انجام دادن كاشت ابرو طبیعی بدون تراشیدن موی سر
  5. بدون هیج عوارض و دوره نقاهت

توصیه می شود برای انجام كاشت ابروی خود فریب تبلیغات و تخفیفات مراكز غیر معتبر و غیر مجاز را نخورید، زیرا  كه نقش ابروها در چهره هر شخص نقشی برجسته در جذابیت و زیبایی او دارد همچنین در داشتن اعتماد به نفس و زیبایی چهره فرد بسیار اهمیت دارد .

هزینه انجام كاشت ابرو در تهران و شهرستان ها

هزینه انجام كاشت ابرو طبیعی در بعضی از شهرستان ها به دلیل نداشتن مهارت و پزشک متخصص و تیم مجرب کاشت، صورت معمولاً تجربی انجام می شود و با روش ها و تكنیک های سنتی و رایج انجام می گردد و به همین است كه هزینه های كاشت ابروی طبیعی متغیر بوده و از رنج قیمتی ۱ ملیون الی ۵ ملیون تومان انجام می شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

 عوارض كاشت ابرو

شوربختانه مشاهده شده است افرادی را كه كاشت ابرو خود را در مراكز غیر معتبر و بدون مجوز انجام داده اند و به هیچ عنوان راضی نیستند، زیرا  عوارضی همچون باقی ماندن اسكار و یا جوشكار در پشت سر فرد و درد و تورم در قسمت برداشت مو و كاشت ابروها كه در نهایت رشد موهای كاشته شده بر روی ابرو به شکلی زخیم و كج وكاملاً متفاوت با خواب ابروهای شخص انجام شده است را مشاهده نماییم، زیرا با روش های سنتی و غیر استاندارد كاشت ابرو، نمیتوان زاویه استاندارد و خواب ابروها را به شکل طبیعی انجام داد.

چه روشی برای كاشت ابروها مناسب است؟

با پیشترفته شدن علم و تکنولوژی انجام پیوند مو باید در مرکزی انجام شود که کاملا بروز باشد و كاشت ابرو توسط تیمی حرفه ای و با تجریه و بدون هیچ گونه عوارض گردد و همچنین دیگر نیازی به جراحی و  ماندن اسكار در پشت سر شخص و تراشیدن موها نباشد.

همچنین در یك جلسه کاشت ابروی طبیعی انجام گیرد، و در صورتی که شخص تاتو بر روی ابروهای خود دارد بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن آنها كه هزینه بالایی دارد، می توان كاشت ابروی طبیعی را با شکل و فرم دلخواه شخص انجام داده و از فردای انجام كاشت ابرو به كارهای روزمره خود رسیدگی کند.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر