کاشت ابروکاشت موی طبیعی

مراحل کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

FUT روشی است که در آن ابتدا ناحیه اهدا کننده مو (معمولا ناحیه ی پشت گوش) را آماده کرده و در اقدام بعدی، موها به دقت توسط پزشک متخصص از ناحیه اهدا کننده برداشته شده و هر بار یک فولیکول به ابروها جهت کاشت، انتقال داده می شود. این عمل تحت بی هوشی موضعی انجام می گیرد.

بطور خلاصه می توان گفت که عمل کاشت ابرو برداشت فولیکول های مو از یک ناحیه اهدا کننده و سپس کاشت و پیوند آن در ناحیه مورد درمان ابرو است و پزشک مربوطه بر اساس طرحی که از قبل و با تائید متقاضی انتخاب شده است، کاشت را انجام می دهد.

مراحل کاشت ابرو
مراحل کاشت ابرو

هر موی پیوند زده شده در یک زمان و با زاویه مناسب در محل جدید قرار داده می شود. موها هم دقیقا مطابق با خواب و حالت و فرم دلخواه کاشت می شوند تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند.

روند کلی عمل جراحی کاشت ابرو

روند کلی عمل جراحی کاشت ابرو، به این صورت است که هر فولیکول مو با سوزن های مخصوص پیوند کاشت می شوند تا میکروگرافت های بدست آمده از ناحیه اهدا شده به درستی در ناحیه ابروی شما ثابت بمانند.
در این راستا هنگام برداشت مو از ناحیه اهدا کننده، موها می بایست به واحدهای فولیکوی جدا از هم تقسیم شوند. از سوی دیگر چربی یا پوست اضافی توسط پزشک جراح از روی فولیکول جدا می شود.

موی کاشت شده به این روش بطور طبیعی رشد کرده و همچنین می توان اقدام به اصلاح و یا رنگ کردن آن ها نمود. از طرفی انجام کارهای نام برده تاثیر چندانی بر وضعیت فولیکول نداشته و موهای ابرو و پیوند زده روند رو به رشد خود را خواهند داشت.

طی سال های اخیر، کاشت ابرو به روش واحد فولیکولی  طرفداران بسیاری داشته است. امروزه جراحان کاشت ابرو عموما از روش هایی از قبیل ( کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش FUT) استفاده می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

همچنین ببینید

بستن