کاشت ابروکاشت موی طبیعی

عوارض جانبی کاشت ابرو

عوارض جانبی کاشت ابرو

عوارض جانبی کاشت ابرو

چنانچه پیوند ابرو توسط پزشک متخصص و با تجربه صورت گیرد، هیچ گونه عوارض جانبی پیش نخواهد آمد. اما عوارض طبیعی کم و عمدتا ناچیزی از قبیل: ایجاد خارش در محل ابروها، یا کمی تورم و التهاب وجود دارد. در صورتی که از موهای پیوند زده شده ابروها مراقبت درستی صورت گیرد، ظرف یک یا دو شبانه روز این مشکلات هم به سرعت برطرف می شوند.

عوارض جانبی کاشت ابرو
عوارض جانبی کاشت ابرو

به طور کلی عوارض جانبی کاشت ابرو به شرح زیر می باشد:

۱- همانطور که در مطالب بالا ذکر شد بعلت آن که موها و گرافت های انتخاب شده از مناطقی غیر از ابرو برداشته می شوند. این جابجایی گرافت می تواند منجر به کاهش رشدآن ها شود و البته طی مدت زمانی بین ۶ تا ۹ ماه رویش ابروها مشخص شود. در صورتی که نتیجه دلخواه نباشد، می توان مجدد برای کاشت اقدام کرد.

۲- در خانم های باردار بهتر است کاشت ابرو پس از زایمان انجام شود. استفاده از مواد بی حسی موضعی که در ناحیه ابرو استفاده می شود، ممکن است برای جنین خطرناک باشد. هر چند در این مورد نظر قطعی وجود ندارد.

۳- به استناد بر مطالب ذکر شده کاشت ابرو در بانوان شباهت زیادی به کاشت مو دارد. بعد از کاشت ممکن است مقداری تورم و کبودی در ناحیه چشم بوجود آید که با کمپرس گرم پس از چند روز درمان می شود و جای نگرانی نیست.

۴-اگر احیانا خارش در ناحیه مورد نظر کمی زیاد باشد، برخی از متخصصین کاشت ابرو جهت برطرف کردن خارش در ناحیه پیوند زده شده ابروها، پماد تجویز می کنند تا بیمار با مالیدن آن بر روی ناحیه کمتر احساس خارش کرده و مجبور به خاراندن نشود.

نکته

این حقیقت است که هرچند شما چشم های زیبایی داشته باشید اما اگر ابرو و مژه های شما نامرتب و به هم ریخته یا کم پشت باشد زیبایی آنها دیده نخواهند شد. مهمترین عامل زیبایی چشم های یک شخص ابروهای زیبا و مرتب می باشد، داشتن ابروهای شکیل و بلند و پرپشت یکی از فاکتورهای اصلی زیبایی در چهره است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − پنج =

همچنین ببینید

بستن