پرسش و پاسخکاشت موی سرکاشت موی طبیعی

سوالات رایج کاشت مو

سوالات رایج کاشت مو

سوالات رایج کاشت مو

بیشتر دوستانی که برای کاشت مو با ما تماس میگیرند و سوال می پرسند، سوالاتی همانند سوالات زیر را مطرح می نمایند، امیدواریم با خواندن این مقاله به جواب سوالات خود برسید و یا در صورتی که سوالی برایتان پیش آمد فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا پاسخگوی شما باشیم .

سوالات رایج کاشت مو
سوالات رایج کاشت مو

کاشت مو چگونه است؟

در پروسه کاشت مو، پزشک متخصص در ابتدا فولیکول های مویی را از ناحیه پشت سر که در اصطلاح به بانک موی شخص گفته می شود (محلی از سر که احتمال ریزش موها در آن منظقه از سر کمتر بوده و موهایی که وجود دارد در این بخش از سر افراد قوی تر است) جدا می کنند و در نواحی طاسی سر که نیاز به ترمیم یا کاشت دارند جایگذاری می نماید.

موهایی که کاشت می شوند، دارای قابلیت رشد مجدد بوده و همانند به موهای طبیعی خود افرداد می باشد، این موها در تمام عمر فرد در همان ناحیه باقی می مانند و شخصی که عمل کاشت مو را انجام می دهد دیگر هیچ وفت در نواحی کاشت شده دچار طاسی نمی گردد، چون پیش از آنکه پروسه کاشت شخص انجام شود، مشکلاتی که موجب ریزش موهای شخص شده است در بدن او برطرف گردیده و علاوه بر این موهای مناطق پشت سر بسیار قوی و مقاوم بوده و نابود نمی شوند.

 زمان انجام کاشت مو ؟

مدت زمان کاشت مو به حجم ناحیه طاسی سر شخص و همچنین میزان پرپشتی موهای نواحی درخواستی او بستگی دارد.
اصولا برای افرادی که نزدیک به ۳۰۰۰ پیوند دریافت می نمایند، این پروسه چیزی در حدود ۸ تا ۱۰ ساعت به طول می انجامد ، اگر پزشک صبح ساعت ۹ کار کاشت را شروع نمایید حدود ساعت ۱۷ یا ۱۸ عمل کاشت مو به پایان می رسد.

آیا کاشت مو دردناک است؟

پروسه کاشت مو به افراد در نواحی برداشت مو و نیز نواحی کاشت مو ،داروی بی حسی موضعی تزریق می گردد.
بسیاری از افراد در گفتگوهایی که پس از انجام جراحی با آنها انجام گردیده است، گفته اند که پس از تزریق داروی بی حسی دیگر هیچ گونه ناراحتی یا دردی نه در ناحیه ای موها  برداشت شده و نه در ناحیه ای که  کاشت موها انجام شده احساس نکرده اند.

اما بعضی از افراد  گفته اند که پس از کاشت مو تا چند روز احساس بی حسی در مناطق ترزیق دارو داشته اند و پس از چند روز حس سر آنها باز گشته است. بسیاری از افرادی که تحت عمل کاشت مو قرار می گیرند پس از ترمیم مو اعلام نموده اند که انتظار نداشتند که هیچ درد و ناراحتی در حین انجام کاشت و پس از آن احساس ننمایند.

چه تعداد مو برای کاشت مو نیاز است ؟

باید خاطر نشان کرد که تعداد پیوند هایی که هر شخص باید دریافت نماید، کاملا بستگی به حجم طاسی سر فرد دارد و میزان حجم موی در خواستی دارد.

بعضی از افراد برای کاشت موی خود در نواحی طاسی خود به پیوند تعداد متوسطی از فولیکول ها راضی هستند، اما بعضی دیگر از افراد درخواست می کنند که موهای کاشت شده آنها بسیار پر پشت و حجیم باشد و نیاز به دریافت تعداد پیوند های بیشتری دارند.

مشاوره ریگان کاشت مو
مشاوره ریگان کاشت مو

مو های کاشت شده طبیعی به نظر می رسد؟

اگر کاشت مو توسط پزشکان متخصص که در حرفه خود حرفه ای هستند انجام گردد،موهای شما آنقدر طبیعی به نظر می رسد که حتی دوستان و آرایشگر موی شما هم نتوانند تشخیص دهند که موهای شما کاشته شده است.

البته تکنیک های کاشت و میزان تچربه و مهارت جراحان مختلف بسیار متفاوت هستند، و نتایج حاصل کار آنها نیز بسیار متفاوت می باشد.
انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص مورد اعتماد برای انجام کاشت مو کاری سختی می باشد.اگر شما نیز خواهان آن هستید که بعد از پروسه کاشت مو به نتایجی بسیار طبیعی و زیبا دست یابید، حتما و باید در انتخاب کلینیک معتبر کاشت مو و پزشک خود نهایت دقت را به کار بگیرید.

 هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو به عوامل متعددی بستگی دارد، که از جمله این عوامل می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • تعداد جلسات کاشت
  • مساحت ناحیه طاسی سر فرد
  • میزان پر پشتی موی در خواستی فرد
  • شهرت و تخصص پزشک متخصص جراحی ترمیم مو

در واقع اصولا هر چه پزشکان کلینیک هایی که از شهرت و تجربه بیشتری برخوردارباشند،انجام کاشت مو نزد آنها هزینه بیشتری را خواهد داشت.
به شکل کلی می توان گفت که قیمت کاشت مو بر حسب تعداد فولیکول های موی کاشته شده و نیز هزینه دریافتی پزشک برای کاشت هر فولیکول تعیین می شود.

 زمان استراحت بعد از کاشت مو ؟

خیر اصلا نیاز به استراحت نیست و شما از فردای عمل کاشت مو میتوانید مشغول به کار یا تحصیل باشید.
ترمیم زخم ها بسیار سریع هستند و چیزی حدود یک تا دو روز زمان نیاز است تا اشخصاص دیگر احساس ناراحتی در نواحیه زخم ها نداشته باشند و در نهایت تا ۷ الی ۱۰ روز، اثری از زخم ها بر روی سر شخص باقی نمی ماند.

زمان شروع رشد موهای کاشته شده

اصولا موهایی که کاشت شده است از ۳ الی ۵ ماه بعد از کاشته شدن شروع به رشد می نمایند. البته موهای کاشت شده وقتی که شروع به رشد می کنند  که بسیار ظریف و نازک هستند و پس از گذشت ۱سال از کاشت مو، این مو ها کاملا قوی شده و مانند موهای طبیعی خود شخص می شوند.

 آیا کاشت مو دائمی است؟

فولیکول هایی که به نواحی طاسی سر شخص انتقال داده می شود،از موهای مقاوم در بانک موی شخص انتخاب می شوند و نیز پیش از انجام عمل کاشت مو مشکلاتی که باعث ریزش مو و طاسی در فرد شده اند (مثل عدم تعادل هورمونی) مورد بررسی قرار می گیرند و درمان می شوند.

موهایی که با روش جراحی بر روی سر شخص کاشت می شوند کاملا دائمی بوده و هیچ گاه این موها مجدد ریزش نخواهند داشت.
حتما به خاطر داشته باشید که عمده دلیلی که این موها دچار ریزش نمی شوند این است که این موها از نواحی مقاوم در برابر ریزش برداشت شده اند.

موضوعات :
  • سوالات رایج کاشت مو
  • سوالات متداول کاشت مو
  • سوالات رایج در مورد کاشت مو
  • سوالات متداول درباره کاشت مو
  • سوالات رایج در کاشت مو

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر