کاشت ابروکاشت موی طبیعی

روش کاشت ابرو

روش کاشت ابرو

روش کاشت ابرو

یکی از راه حل هایی که باعث می شود ابروهایتان همانند گذشته کشیده و پر پشت باشد کاشت ابرو است.
اصول و قواعد و قوانین کاشت ابرو همانند کاشت مو می باشد، با این تفاوت که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس تر بوده نیاز به دقت و ظرافت های بالایی می باشد به طور کلی اگر بخواهیم کاشت ابرو را تعریف کنیم باید بگوییم که کاشت ابرو یا همان پیوند ابرو  به فرآیندی گفته می شود که طی آن ابتدا موها را از پشت سر به روش کاشت FUT برداشت می کنند و در امتداد ابرو های فرد کاشت می کنند.

همانطور که گفته شد اصول و قواعد کاشت ابرو همانند کاشت مو می باشد یعنی پس از چند روز موهای ابروی کاشته شده ریزش پیدا می کنند و حدود ۳ ماه موهای جدید ابرو جوانه زده و در نهایت در طول ۹ ماه پس از کاشت ابرو موهای ابرو کامل در آمده و تکمیل می شود.

روش کاشت ابرو
روش کاشت ابرو

چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟

  • كسانی كه ابروهایی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهایشان
  • كسانی كه شكل ظاهری ابروهایشان زیبا نیست و دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شكل آن هستند.
  • كسانی كه اثر سوختگی یا جای بخیه (اسكار) در ابروهایشان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت یا ترمیم ابرو است.
  • كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند حتی پس از گذشت چند ماه از تاتو روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند
و بیمارانی که : 
  • كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

آیا ابروهای کاشته شده دائمی است؟

موهایی که در نهایت رشد می‌کنند دائمی هستند. درست مثل تمام موهای طبیعی بدن‌ رشد خواهند کرد. و نیز، تارهای مویی که در ناحیه‌ی ابرو پیوند شده از اندازه‌ی مشخص ابرو بلندتر نخواهد شد چون تارهای موی کاشته شده ویژگی‌ها و مشخصه‌های موهای اطراف خود را می‌گیرند.
برای نگه داشتن طول و شکل مناسب و دلخواه ابرو احتمالاً باید مثل ابروی طبیعی آن را اصلاح کنید.

دوران نقاهت پس از کاشت ابرو چگونه است؟

پس از عمل جراحی کاشت ابرو، کمی خونریزی  ایجاد می شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود. ناحیه ابرو کمی ورم می کند، اما در عرض چند روز این عوارض کاهش پیدا می کند.
همچنین کمی احساس خارش به شما دست می دهد. مواظب باشید که ناحیه کاشت موی ابرو را نخارانید تا به طور کامل خوب شوند. در صورتی که پس از زمان توصیه شده بعد از کاشت ابرو، برخی از علائم هنوز وجود داشته باشند، به جراح خود مراجعه کنید.

برخی از عناوین این مطلب :
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین ببینید

بستن