کاشت ابروکاشت موی طبیعی

روش کاشت ابرو طبیعی

روش کاشت ابرو طبیعی

روش کاشت ابرو طبیعی

روش های کاشت ابرو با هدف ایجاد تراکم ، ضخامت مناسب و شکل دهی طبیعی و دلخواه به ابرو توسط جراح و پزشک متخصص مو در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی طی یک عمل سرپایی با بی حسی موضعی با دقت بسیار بالایی ، در طول یک جلسه ی ۴ الی ۷ ساعته انجام می شود .

برای ایجاد تراکم مورد نیاز در ابروهای کم پشت که موی آنها ریزش نموده و دیگر رشد نخواهد کرد ؛ از پیوند موی طبیعی موجود در پشت گوش فرد استفاده می گردد.

به دلیل رنگ و ضخامت مشابه موهای پشت گوش با موهای ابرو ، این موها بهترین کاندید مناسب برای کاشت در ابرو می باشند .

روش های مختلفی جهت برداشت فولیکول های مو از پشت گوش و جهت انتقال و کاشت آنها در خط طراحی شده ی رویش ابرو وجود دارد .

از جمله روش های کاشت ابرو می توان به دو روش  FIT و FUT اشاره نمود .

کاشت ابرو به روش FUT

در روش FUT می توان تعداد گرافت بالاتری را از پشت سر فرد جدا نمود اما نیازمند به جراحی و بخیه کردن هست .

در روش FUT ، نوار باریکی از موهای مورد نیاز جهت پیوند با جراحی برداشته می شود ، جای برداشت موها بخیه می گردد ، فولیکول های مناسب کاشت ، به صورت جداگانه از نوار مو برداشت می شود و تک به تک با ایجاد شکاف های ریز در محل ابرو و در خط رویش طراحی شده پیوند زده می شوند .

البته روش انتخابی جهت کاشت مو در ابرو با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک معالج انجام می شود.

پس از ۹ الی ۱۲ ماه از کاشت موهای پیوندی در ابرو ، موها به طور طبیعی شروع به رشد کرده و همانند دیگر موهای ابرو نیازمند اصلاح و کوتاه شدن ، دارند .

می توان موهای پیوندی را رنگ نمود و در صورت نیاز ایجاد تراکم بیشتر در ابرو ، پس از پیوند اولیه ، در جلسات بعدی تراکم مورد نظر را ایجاد نمود .

دقت و ظرافت به کار رفته توسط پزشک طی عمل زیبایی کاشت ابرو ، عامل اصلی زیبایی و موفقیت موهای کاشته شده در ابرو خواهد بود.

کاشت ابرو به روش FIT

در روش FIT ، کاشت ابرو  با استفاده از دستگاه مخصوصی به نام پانچ ، فولیکول های مورد نیاز مو از محل اهداء کننده برداشته می شود و پس از جداسازی  آنها از ناخالصی ها به صورت تک به تک در محل گیرنده که خط رویش طراحی شده ی ابرو می باشد ، این فولیکول توسط پانچ کاشته می شوند .

در روش FIT حجم کمتری از فولیکول های مو از پشت سر فرد خارج می شود که با توجه به تعداد کم گرافت مورد نیاز جهت پیوند در مو ، می توان گفت که این روش جهت کاشت مو در ابرو مناسب خواهد بود  . در ادامه به بررسی هزینه ی کاشت ابرو می پردازیم.

هزینه تقریبی کاشت ابرو چقدر است؟

در رابطه با هزینه ی کاشت ابرو می توان گفت میزان هزینه  بین ۳ تا ۴ میلیون تومان می باشد.

عوارض کاشت ابرو چیست؟

پیدا کردن پزشکی که به طور کامل به تمامی تکنیک ها و زیر و بم های کاشت تسلط داشته باشد نیز یکی دیگر از مشکلات کاشت ابرو می باشد.

برای کاشت ابرو یک پزشک ماهر انتخاب کنید

برای این کار می توان قبل از انتخاب پزشک تحقیق کرده و از رضایت بیماران و مراجعین قبلی اطمینان حاصل کرد. که البته در هزینه ی کاشت ابرو هم تاثیر گزار است. موهایی که در قسمت ابرو کاشته می شود، از یکدیگر فاصله دارند. با اینکه این کار با استفاده از وسایل میکروسکوپیک و ظریف انجام می شود. به همین دلیل می توان کاشت ابرو را در جلسات دوم و سوم انجام داد تا فاصله میان موهای ابرو کمتر شود و ابرو طبیعی تر به نظر برسد. برخی از پزشکان ترجیح می دهند در زیر ابروی بیمار تاتو باشد تا زمینه ابرو تیره رنگ شود و در نتیجه موها پرتراکم به نظر برسند. این کار مطابق با سلیقه بیمار انجام می شود.

تاثیر زاویه موهای ابرو در شکل ظاهری آنها

زاویه موهای ابرو در شکل ظاهری آنها اهمیت زیادی دارد. در صورتی که پزشک در انتخاب زاویه دچار اشتباه شود، ابروهای کاشته شده مصنوعی و موهای ابرو سیخ می شود. در حالی که موها باید حالت خوابیده داشته باشند. به همین دلیل دقت در زاویه کاشت ابروها اهمیت دارد که پزشک باید به آن مسلط باشد. در صورتی که زاویه ابروها دقیق و مرتب نباشد و نتیجه کار هم چندان مطلوب بیمار نباشد، می توان از روش پانسمان فشاری استفاده کرد. این کار پس از مدتی به خوابیدن موهای ابرو کمک می کند. چرب کردن موهای پیوند زده می تواند به خوابیدن ابروها کمک کند.

رشد سریع ابرو های کاشت شده

یکی دیگر از مشکلات کاشت ابرو در بانوان، رشد مدام و سریع ابروهاست. به طوری که ابروهای پیوند شده بیشتر از ابروهای قبلی رشد می کنند. بنابراین نیاز به مرتب کردن مداوم خواهند داشت.

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =

همچنین ببینید

بستن