تزریق فیلرمقالات پوست و زیبایی

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن تغییراتی در آن رخ می دهد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت.لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است.
در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب
سوال هایی که در بالا عنوان شد به عنوان پرتکرارترین سوالاتی است که کاربران و متقاضیان تزریق ژل لب از سایت درمانگاه آنلاین می پرسند.

آیا ژل های لب دائمی هستند؟

ژل های لب معمولا بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند. در بهترین حالت می تواند تا یک سال هم ماندگاری داشته باشد. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر شخص متغیر است.
بدن بعضی از افراد زل را زودتر جذب می کند. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این باعث جذب زودتر ژل می شود به همین دلیل ممکن است هر ۶ ماه یک بار نیاز به ترمیم و تزریق مجدد داشته باشد.

مساله ای مهمی که باید در مورد تزریق ژل لب بدانید این است: ژلی که قرار است برای خود تزریق کنید،این که از چه ماده ای ساخته شده است؟

بهترین مارک ژل برای تزریق لب چیست؟

در حال حاضر پرطرفدارترین نوع ژل برای تزریق ژل لب صورت همان ژل های هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن ما وجود دارد. این ماده در لایه الاستین پوست و ذجاجیه چشم ما مانند یک اسفنج، وظیفه حفظ آب را دارد، نکته قابل توجه این است که با بالا رفتن سن، اصلی ترین دلیل نافرمی لب ها، گونه ها و…، همین از دست رفتن هیالورونیک اسید و به دنبال آن آب پوست است.

ژل های هیالورونیک اسید حدودا شش ماه الی یک سال ماندگاری دارند و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می شوند و باید تمدید شوند.
مزیت دیگر این ژل ها برای بزرگ کردن لب ها و گونه ها این است که اگر پس از تزریق ژل لب به هر دلیل پشیمان شوید یا از نتیجه حاصله راضی نباشید با تزریق یک آنزیم کاملا به حالت اول باز می گردد باید دانست که تزریق این آنزیم هیچ عارضه ای ندارد.

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

بطور کلی در کلینیک های زیبایی قیمت تزریق ژل لب بر اساس نوع و کیفیت ژل و  حجم تزریق شده ژل در لب ها بر حسب میلی لیتر محاسبه می شود.

  1. بالاترین قیمت: برند های آمریکایی ( ژوویدرم و رستیلن)
  2. قیمت متوسط: برندهای اروپایی
  3. پایین ترین قیمت: ژل های چینی و کره ای

بعنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل  که ایتالیایی  است بالاتر می باشد. در همین راستا می توان فهمید اگر هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود.

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق ژل لب وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند.

بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود.
بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع است که بتوان از بروز تورم، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =