تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای تعریق شدید

تزریق بوتاکس برای تعریق شدید

تزریق بوتاکس برای تعریق شدید

اکثر افراد به ویژه دختر و پسر های جوان امکان دارد، دچار تعریق شدید در ناحیه ی دست و زیربغل شوند.
این مساله سبب آشفتگی و اذیت آن ها شوند این اذیت شدن به گونه ای است که اشخاص از پوشیدن لباس گرم در زمستان یا حتی لباس خنگ در فصل گرما رنج می برند چون در ناحیه زیر بغل دچار تعریق هستند و یا نمی توانند خودکار دست بگیرند زیرا دست آن ها سریع به عرق می کنند و عرق کردن سریع بدن آن ها سبب می گردد که مجبور شوند به صورت مرتب لباس زیر خود را عوض کنند .

تزریق بوتاکس برای تعریق شدید
تزریق بوتاکس برای تعریق شدید

لازم است بدانید این مساله نه تنها برای فرد از نظر ظاهری آزار دهنده می باشد بلکه باعث می گردد،فرد به مشکلات عفونت میکروبی هم دچار شوند، و به مرور زمان باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد می شود.

علت تعریق زیاد

علت تعریق بسیار می تواند در بروز مشکلات غددی و عصبی ایجاد شود و نمی توان گفت این بیماری مشکل زمینه ای دارد، و امکان دارد فرد به دلیل ژنتیک خاصی که دارد باعث تعریق زیاد شود به خصوص در سنین نوجوانی این اتفاق بیشتر می افتد .

درمان تعریق زیاد با استفاده از بوتاکس

امروزه با پیشرفت علم پزشکی کمک بسیاری به این دسته از عزیزان شده است، که از تعریق زیاد دست ها و زیر بغل خود رنج می برند و پزشکان با استفاده از تزریق بوتاکس این مشکل را برطرف کرده اند.
تزریق بوتاکس بهترین روش درمان برای تعریق شدید است، به گونه ای که با تزریق نقطه ای در زیر بغل و دست ها بدون کوچک ترین عوارضی مشکل به خوبی برطرف می شود، زیرا با تزریق می توان به خوبی عملکرد عصبی در ناحیه را توقف کرد .

نکته مهم

ماندگاری این تزریق بین ۸ تا ۱۲ ماه می باشد،و برای ماندگاری بهتر می توانید این تزریق را هر ۸ یا ۱۲ ماه یک بار تمدید نمایید. و نکته ی مهم تر این است که ماندگاری بوتاکس در دست ها سه ماه کمتر از زیر بغل است  .

 
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =