کاشت موی سرکاشت موی طبیعی

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو از جمله موارد حائز اهمیتی خصوصا در میان جوانان است. پرداختن به جنبه های مختلف آن از جمله هزینه ترمیم مو، انتخاب بهترین روش کاشت مو و توجه به معایب ترمیم مو جزء علایق آنها نیز بشمار می آید. موی سر نقش مهمی را در زيبايی انسان ایفا می کند. از این جهت است که ترمیم مو میتواند اهمیت خاصی در زندگی افراد که بسیاری از موهایشان را به هر دلیلی از دست داده اند، داشته باشد.

ترمیم مو
ترمیم مو

موی سر علاوه بر زیبایی ، در حفظ و نگهداری سر در برابر ضربه، آسیب های فیزیکی و نگهداری گرما نیز موثر است. ریزش موی سر در خانم ها و آقایان دارای علل مختلفی است که با مراجعه به مراکز تخصصی کاشت مو و مشاوره با متخصصین این زمینه سعی در بهبودبخشی این روند درمانی دارند. از جمله عوارض ترمیم مو هم می توان گفت که عمدتا این نوع عمل ها دارای عوارض جدی نیستند و بیشتر عوارض گزارش شده عبارتند از:احساس خارش در ناحیه ترمیم شده، مشاهده برخی نقاط قرمز رنگ در جاهایی که از آنجا مو برداشته شده و مسائلی از این قبیل که همه آنها موقتی بوده و خیلی زود از بین می روند.

ممکن است علاقمندان به انجام این روش با این سوال مواجه شوند که:

بهترین روش ترمیم مو چیست؟ 

درجواب این سوال در زیر به جدیدترین روشهای ترمیم مو اشاره میکنیم:

  • روش FIT
  • روش FUT
  • روش ترکیبی

طاسی سر

درطاسی های وسیع تار مو زیاد برای پرپشتی نشان دادن سر نیاز است. کاشت تعداد بالای مو را می توان با روش جراحی FUT که در آن مستلزم برداشتن نوار پهن و بلندی به عرض ۲ تا ۲٫۵ سانتی متر و طول ۳۰ تا ۳۳ سانتی متر از پشت سر بیمار است.
ممکن است در نتیجه این روش شاهد برجای ماندن اسکار جراحی باشیم. چنانچه در نظر داریم که از روش FIT استفاده کنیم ، بهتر است بدانیم که برداشتن این تعداد گرافت از سر بیمار ، عارضه طاسی و کچلی پشت سر را بهمراه خواهد داشت. برای جلوگیری از عوارض کاشت مو به روش FIT و FUT استفاده از روش ترکیبی پیشنهاد می شود. روش ترکیبی به این گونه است که عمل ترمیم موی طبیعی طی دو روز متوالی انجام می شود.

نکته :

بعنوان مثال روز اول به روش FUT و روز دوم به روش FIT صورت می گیرد و در هر روز یک ناحیه از طاسی کاشته و ترمیم می شود. با این روش حداکثر موها در حداقل زمان کاشته می شود. استفاده هم زمان از این دو روش کاشت مو ، سطح وسیع تری مورد درمان قرار گرفته و تراکم موها نیز افزایش می یابد.

علاوه بر درمان طاسی سر مسائل محیطی و روانی خود را ، از جمله اعتماد بنفس، روابط اجتماعی و ... را نیز بهبود می بخشند.

دوستان عزیز جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه کاشت مو، ابرو، ریش می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۷۶۷۸۲ یا ۰۹۱۲۹۶۱۷۱۲۵ تماس حاصل فرمایید. مشاوران درمانگاه آنلاین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان شما هستند.همچنین میتوانید فرم ذیل را تکمیل نمایید تا مشاورین ما جهت مشاوره تماس گیرند .

لطفا بستگی به نوع خدمات انتخابی خود عکس مورد نظر از ناحیه سر یا ابرو یا صورت جهت کاشت ارسال نمایید

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − چهار =

همچنین ببینید

بستن