کاشت موی سرکاشت موی طبیعی

بهترین مرکز کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو در ایران کجاست؟

وقتی تصمیم به کاشت مو دارید، در نظر گرفتن فقط عامل هزینه درست نیست، موارد متعددی را باید جهت انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در نظر بگیرید. در ذهن همه ی افراد متقاضی سوالاتی از این قبیل نقش می بندد.

بهترین مرکز کاشت مو
بهترین مرکز کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

ما اعتقاد داریم یکی از مهترین عوامل تاثیر گذار در کاشت مو موفق بانک مو مناسب و کافی است. در نظر داشته باشید که موهای پشت سر شما بهترین منبع کاشت مو محسوب می شوند. اما در نظر داشته باشید منبع نامحدود مو حساب نمی شوند. بانک مو محدودیت دارد.

هر بار که عمل کاشت مو انجام شود، بانک موی شما محدود و محدود تر می شود. اگر در انتخاب کلینیکی که قصد انجام کاشت مو را در آنجا دارید کمی وسواس بیشتری به خرج دهید، فقط با یکبار کاشت مو به نتیجه مطلوب خواهید رسید. توجه داشته باشید که بعد از کاشت مو، جهت ترمیم نواحی دیگر یا ایجاد خط رویش طبیعی و بهتر، حتی بهترین کلینیک های کاشت مو هم با مشکل کمبود مو یا محدود بودن بانک مو مواجه خواهند بود، پس با کمی تحقیق بیشتر بهترین کلینیک کاشت مو را که می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد انتخاب کنید.

از جمله ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو عبارت است از

  • ضمانت نامه کتبی
  • جراح متخصص مجرب
  • داشتن مشاورانی دلسوز و صادق
  • کلینیک مدرن و مجهز
  • قیمت مناسب کاشت
  • پیگیری منظم بیمار توسط مشاور و پزشک بعد از کاشت
آیا بیمه به کاشت مو تعلق می گیرد؟

کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها مخارج آن را پوشش نمی دهند. در نتیجه تمامی هزینه بر عهده فرد متقاضی کاشت می باشد.

آیا افراد کاملا طاس هم می توانند مو بکارند؟

اگر سه ناحیه جلوی سر، بالای سر و فرق سر همزمان طاس باشند، طاسی کامل و درجه هفت محوب می شود. این افراد معمولا بانک موی کافی هم ندارند و پشت سرشان یک نوار نازک شبیه نعل اسیب مو دارند و نمی توانند کاندید مناسب برای کاشت مو محسوب شوند. برای چنین افرادی روش های دیگر مثل کلاه گیس و.. پیشنهاد می شود.

قیمت کاشت مو در تهران چقدر است؟

هزینه عمل بسته به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص، متفاوت است. هزینه ای که از بیمار دریافت می شود شامل دستمزد پزشک، هزینه اتاق عمل و هزینه داروها و لوازم مصرفی است. هزینه کاشت مو بسته به روش عمل، تعداد جلسات و تعداد گرافت ها متغیر است.

آیا  کاشت مو عوارضی هم دارد؟

اگر کاشت مو توسط متخصص پوست و موی باتجربه و آشنا به جزئیات بیماری های پوست و مو و با رعایت شرایط استاندارد فیزیکی و استریلی انجام شود، عارضه ای در پی نخواهد داشت ولی پس از کاشت مو تعدادی عوارض موقت وجود دارند. ازجمله تورم خفیف در پیشانی که با تنظیم حالت نیمه نشسته در حین خواب برای چند شب اول و کمپرس سرد بلافاصله پس از کاشت مو قابل بهود است.
درد در منطقه دهنده یا گیرنده مو هم که اغلب خفیف و زودگذر است و با مصرف داروهای مسکن برطرف می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هجده =

همچنین ببینید

بستن