کاشت موی سرکاشت موی طبیعی

انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو

ریزش مو و طاسی یکی از بزرگترین معضلاتی است که افراد خصوصا آقایان با آن مواجه هستند. ضعف سیستم ایمنی بدن و تغییرات هورمونی از عمده عوامل اصلی این معضل می باشند. در گذشته راه های بسیاری برای درمان ریزش مو و طاسی سر توصیه می شد که گاهی نتایج موقتی یا کاهش شدت ریزش مو را هم بهمراه داشت. طی سالهای اخیر بدلیل آنکه روش های درمان دارویی نتیجه بخش نبوده ، روش های نوینی چون  کاشت مو بکار گرفته شده است.

انواع روش های کاشت مو
انواع روش های کاشت مو

امروزه کلینیک های بسیاری با بکار گیری کادری مجرب ، با تجربه و متخصص راه حلهای قطعی و موثرتری را برای از بین بردن طاسی و کم پشتی مو پیشنهاد می کند.

امروزه کاشت مو به روش های مختلفی همچون FIT، FUT، SUTبا هزینه های متفاوت انجام می شود. این روشها از بهترین و جدیدترین تکنیک کاشت مو، که اخیرا در جهان بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است بشمار می آیند.

در روشهای  FIT، FUT، SUT، فولیکول های موی سر جدا شده و سپس در مناطق خالی سر کاشت می شود. در نتیجه فولیکول های کاشت شده همانند موهای طبیعی رشد می کنند. ممکن است طی ۴-۶ ماه اول شاهد ریزش موها باشیم ، اما جای هیچ نگرانی نخواهد بود و موهای کاشت شده مجدد رشد خواهند کرد.

فولیکولهای کاشت شده مانند پیاز موی جدید عمل می کنند و رشد طبیعی خود را پیش خواهند گرفت، تا جای موهای فرسوده را که معمولا در هر روز تا ۱۰۰ عدد آن بطور نامحسوس میریزد را پر کند.

استفاده از روشهای ترکیبی کاشت مو

اگردر کاشت، از ترکیب روشهای نامبرده FIT، FUT، SUTاستفاده شود، بدین معنا که با بکارگیری ترکیبی دو تا از روشهای مذکور با یکدیگر از لحاظ نحوه توزیع تک تک موها، نتیجه و روند رشد این کاشت بسیار شبیه به موی طبیعی است.

تضمین غیر قابل بازگشت  بودن این روشهای درمان از مهم ترین مزایای استفاده و پر طرفدار بودن این روش است. این روشها می بایست تحت نظر پزشک متخصص و در مراکز معتبر صورت گیرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 9 =

همچنین ببینید

بستن